Sam Francis - FARBLITHOGRAPHIE , POEMES DANS LE CIEL . 1986 - Verkocht

Sam Francis - FARBLITHOGRAPHIE , POEMES DANS LE CIEL . 1986 kopen? Bied vanaf 190!
Prenten & Uitgaves

Sam Francis - FARBLITHOGRAPHIE , POEMES DANS LE CIEL . 1986 kopen? Bied vanaf 190!Sam Francis - FARBLITHOGRAPHIE , POEMES DANS LE CIEL . 1986 kopen? Bied vanaf 190!Sam Francis - FARBLITHOGRAPHIE , POEMES DANS LE CIEL . 1986 kopen? Bied vanaf 190!
  • Sam Francis (1923-1994)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1986
TechniekVaria
Afmetingen84 x 56 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
SAM FRANCIS , 1923 SAN MATEO - 1994 SANTA MONICA Poemes dans le ciel , Farblithographie 1986 . Plakat Metaphysique du vide . Michael Waldberg . Collection " Philosophie des arts " . 84 x 56 cm .
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ophalen in duitsland, 46397 bocholt, külve 1 kunsthandel rosing, Duitsland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Duitsland € 11,00
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 40,00

Sam Francis (1923-1994)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Nimbus4
Lid sinds 2017
100 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
56 cm
84 cm