Uniek ingelijst werk van beeldend kunstenaar en fotograaf Saskia Boelsums (21 augustus 1960) in oplage van 250, met de hand gesigneerd door de artiest. Een kopie van dezelfde afbeelding siert de omslag van Boelsums' boek: Landscape Photography (november 2019).
Boelsums won verschillende (internationale) prijzen waaronder bij de Urban Photo Awards (2016), de MIFA Moscow International Photo Awards (2016) en de Felix Schoeller Photo Award, category: landscape (2017). Na twee jaar achtereen genomineerd te zijn voor de Kunstenaar van het Jaar prijs, won ze deze in 2020.
Boelsums exposeerde onder andere in het Teylers Museum Haarlem (2021), op de PAN Art Fair Amsterdam (2019), op de Art Fair AAF in New York en Hong-Kong (beide 2019), KunstRAI Amsterdam (2019) en in de Kunsthalle Kopenhagen (2019). Tevens had zij verschillende solotentoonstellingen waaronder in Amsterdam en Berlijn.
De maatwerk lijst en passe-partout maken van deze foto een uniek kunstwerk dat klaar is om opgehangen te worden.