Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Een olieverf op paneel van Schilder Hermanus (1955), Poëtisch Realist (Naïef Realisme)
Voormalig steendrukker in Utrecht, woont en werkt nu in Alkmaar.
titel: dagje aan zee, uit de rubriek 'op het strand'
materiaal: olieverf op paneel
afmeting 40 x 30 cm
Het paneel is rondom donker afgewerkt en behoeft geen lijst,
voorzien van vernislaag en ophang mogelijkheid.
Het pakket wordt aangetekend en goed verpakt verzonden
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 22-8-2016 om 13:19 |
Eindtijd | 29-8-2016 om 13:19 |