Servie Janssen - " A " F2 - Verkocht

Servie Janssen - " A " F2 kopen? Bied vanaf 109!
Tekening / Aquarel

Servie Janssen - " A " F2 kopen? Bied vanaf 109!Servie Janssen - " A " F2 kopen? Bied vanaf 109!Servie Janssen - " A " F2 kopen? Bied vanaf 109!Servie Janssen - " A " F2 kopen? Bied vanaf 109!
  • Servie Janssen (1949-2018)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekPotlood
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Voor meer informatie over Servie Janssen zijn werk mogen wij verwijzen naar de Website www.serviejanssen.nl

De koper ontvangt van de Stichting indien gewenst een Certificaat van Oorsprong ( onze foto bijlage ), alsmede een Curriculum van zijn kunstnaars leven.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maastricht, Nederland
Binnen Nederland € 11,00

ObjectlocatieMaastricht,  Nederland
Starttijd25-11-2021 om 16:21
Eindtijd7-12-2021 om 9:06