Shepard Fairey - Make Art, Not War - Verkocht

Shepard Fairey - Make Art, Not War kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Shepard Fairey - Make Art, Not War kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Make Art, Not War kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Make Art, Not War kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Make Art, Not War kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Make Art, Not War kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Make Art, Not War kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Make Art, Not War kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Make Art, Not War kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Make Art, Not War kopen? Bied vanaf 1!
  • Shepard Fairey (1970)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2021
TechniekOffset
StijlStreet Art
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen91 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Shepard Fairey is een Amerikaanse "street artist"
opgekomen vanuit de skate board scene.
Hij is bekend geworden met zijn Andre the Giant / OBEY  stickers

Dit werk is gemaakt tijdens de oorlog in Irak
en is geïnspireerd door de populaire anti-oorlogsmantra uit de jaren 60: "Make love, not war."

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arendonk, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 7,50
Naar Nederland € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 35,00

Shepard Fairey (1970)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ivorie
20 verkochte items
61 cm
91 cm

ObjectlocatieARENDONK,  België
Starttijd28-3-2021 om 20:59
Eindtijd11-4-2021 om 21:16
Biedingen (16)