Shunyam: zeefdruk met aluminium lijst - Verkocht

Shunyam: zeefdruk met aluminium lijst kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 35,00

Shunyam: zeefdruk met aluminium lijst kopen? Bied vanaf 30!Shunyam: zeefdruk met aluminium lijst kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Shunyam (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Poes Afmetingen beeld: h.30 cm x b.30 cm ( lijst: 53 x 53 cm )Gesigneerd: Ja    Ingelijst: Ja, in aluminium lijst Materiaal: papier Conditie: in nieuwstaat  Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Verzenden: Nederland € 25,- Belgie: €. 35,-

Shunyam (1953)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:02-02-2015 om 10:29
Eindtijd:09-02-2015 om 10:29
Biedingen (2)
john78
04 feb. / 21:34
€ 35
aadholland
03 feb. / 21:20
€ 30