Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Poes Afmetingen beeld: h.30 cm x b.30 cm ( lijst: 53 x 53 cm )Gesigneerd: Ja Ingelijst: Ja, in aluminium lijst Materiaal: papier Conditie: in nieuwstaat Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Verzenden: Nederland € 25,- Belgie: €. 35,-