Shunyam - Shunyam: zeefdruk met aluminium lijst - Verkocht

Shunyam: zeefdruk met aluminium lijst kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Shunyam: zeefdruk met aluminium lijst kopen? Bied vanaf 30!Shunyam: zeefdruk met aluminium lijst kopen? Bied vanaf 30!
  • Shunyam (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Poes Afmetingen beeld: h.30 cm x b.30 cm ( lijst: 53 x 53 cm )Gesigneerd: Ja    Ingelijst: Ja, in aluminium lijst Materiaal: papier Conditie: in nieuwstaat  Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Verzenden: Nederland € 25,- Belgie: €. 35,-

Starttijd2-2-2015 om 10:29
Eindtijd9-2-2015 om 10:29
Biedingen (2)