Siep van den Berg - I love you - Innige verstrengeling - Verkocht

Siep van den Berg - I love you - Innige verstrengeling kopen? Bied vanaf 225!
Tekening / Aquarel

Siep van den Berg - I love you - Innige verstrengeling kopen? Bied vanaf 225!Siep van den Berg - I love you - Innige verstrengeling kopen? Bied vanaf 225!Siep van den Berg - I love you - Innige verstrengeling kopen? Bied vanaf 225!Siep van den Berg - I love you - Innige verstrengeling kopen? Bied vanaf 225!Siep van den Berg - I love you - Innige verstrengeling kopen? Bied vanaf 225!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1959
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 13 cm (h x b)
Incl. lijst30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Siep van den Berg (Tims 1913 - Amsterdam 1998)

Originele gesigneerde pentekening op papier, ingelijst met omlijsting en zuurvrij passepartout.

Werk afkomstig uit nalatenschap Siep van den Berg. Authenticiteit is gegarandeerd en ook gedocumenteerd d.m.v. foto-archief.

De hardcover biografie (nieuw) 'Dichter bij Siep' door Simon Deinum, t.w.v. €35, wordt gratis meegeleverd. ISBN 978 90 8207 388 1

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd17-4-2020 om 15:26
Eindtijd26-4-2020 om 21:52