Siep van den Berg - Inkt op papier - Verkocht

Siep van den Berg - Inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Siep van den Berg - Inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!Siep van den Berg - Inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!Siep van den Berg - Inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1960
Techniek Pen (Inkt)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Incl. lijst 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Siep van den Berg
Tims 1913 - Amsterdam 1998

Originele gesigneerde inkttekening  op papier van Siep van den Berg uit 1960
Titel : Geometrische compositie
Afmeting : +/- 18 x 13 cm

Gesigneerd rechtsonder

 Ingelijst en onder zuurvrij passepartout

Afkomstig uit nalatenschap van Siep van den Berg. Authenticiteit is gegarandeerd en ook gedocumenteerd d.m.v. foto archief

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waddinxveen, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,50