Siep van den Berg - - Prachtige grote zeefdruk uit +/- 1990 - Verkocht

Siep van den Berg - - Prachtige grote zeefdruk uit +/- 1990 kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Siep van den Berg - - Prachtige grote zeefdruk uit +/- 1990 kopen? Bied vanaf 150!Siep van den Berg - - Prachtige grote zeefdruk uit +/- 1990 kopen? Bied vanaf 150!Siep van den Berg - - Prachtige grote zeefdruk uit +/- 1990 kopen? Bied vanaf 150!Siep van den Berg - - Prachtige grote zeefdruk uit +/- 1990 kopen? Bied vanaf 150!Siep van den Berg - - Prachtige grote zeefdruk uit +/- 1990 kopen? Bied vanaf 150!Siep van den Berg - - Prachtige grote zeefdruk uit +/- 1990 kopen? Bied vanaf 150!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige kleurenzeefdruk van Siep van den Berg

kunstwerk in een mooie zwarte omlijsting en met zilver Afmeting zoals hierboven vermeld ( circa)Gesigneerd en met nummering  VI / X  ( 6 van 10 )( zeer kleine oplage!!)Verso staat vermeld POUREKE Kan worden afgehaald of worden gebracht
Indien aangetekend en verzekerd verstuur dan excl omlijsting
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spijkenisse, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00

ObjectlocatieSpijkenisse,  Nederland
Starttijd3-6-2019 om 15:17
Eindtijd7-7-2019 om 11:23