Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Simon Willem Maris 1973 - 1935
Titel : Elegante dame met waaier
Aquarel en pastel op doek
Afmeting : 60 x 55 cm
Gesigneerd Rechtsonder voluit
Incl. omlijsting uit de tijd van het schilderij.
Liefst ophalen of laten brengen.
Simon Willem Maris (Den Haag, 12 mei 1873 ? Amsterdam, 22 januari 1935) was een Nederlands kunstschilder.Maris was zoon en leerling van de schilder Willem Maris. . Hij schilderde, tekende en etste figuren (met name vrouwen) en portretten .
Werk van hem is aanwezig in het Rijksmuseum in Amsterdam, het gemeentemuseum in Arnhem, het Drents Museum in Assen en het Universiteitsmuseum in Groningen. Hij was vanaf 1900 bevriend met Piet Mondriaan.bron ; rkd , wikipedia , scheen , jacobs
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waddinxveen, Nederland |
Objectlocatie | Waddinxveen, Nederland |
Starttijd | 18-11-2017 om 18:04 |
Eindtijd | 27-11-2017 om 11:53 |