Sjef van der Voort - Plattelands tafereel

Sjef van der Voort - Plattelands tafereel kopen? Bied vanaf 99!
Sjef van der Voort - Plattelands tafereel kopen? Bied vanaf 99!Sjef van der Voort - Plattelands tafereel kopen? Bied vanaf 99!
  • Sjef van der Voort (1914-1990)
Jaartal1977
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 84 cm (h x b)
Lijst78 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
typisch Zuid-Oost Brabants plattelands tafereel
ConditieRedelijk

De lijst is her en der beschadigd.

Het doek is nog goed, maar erg onder gestoft, het schilderij heeft lange tijd op een stoffige zolder gestaan.

Sjef van der Voort (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Dhr_Noordijk

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
98 cm
78 cm
84 cm
64 cm
Starttijd:28-11-2022 om 20:22
Eindtijd:03-12-2022 om 15:15
Openingsbod € 99
ObjectlocatieBakel,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie