Bronzen beeld van Sjer Jacobs. Voorstelling van twee gezichten en profil. Afmetingen beeld incl sokkel: H41.5 x afmetingen beeld: H15cm x b15cm. Het beeld is, op de sokkel, genummerd(15) en gesigneerd door de kunstenaar. De kunstenaar zegt over dit beeld: "Hij is van een kleine serie beelden in hetzelfde materiaal en vormgeving, maar weer allemaal net iets anders". De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid, van Kiewit Kunst, kan op aanvraag worden gemaild.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd ,et Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.