Sjoerd Bakker - Sjoerd Bakker - kleurenets - Hand met pen haalt notitie door - Verkocht

Sjoerd Bakker - kleurenets - Hand met pen haalt notitie door kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Sjoerd Bakker - kleurenets - Hand met pen haalt notitie door kopen? Bied vanaf 35!Sjoerd Bakker - kleurenets - Hand met pen haalt notitie door kopen? Bied vanaf 35!Sjoerd Bakker - kleurenets - Hand met pen haalt notitie door kopen? Bied vanaf 35!Sjoerd Bakker - kleurenets - Hand met pen haalt notitie door kopen? Bied vanaf 35!
  • Sjoerd Bakker (1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets met reliëfdruk uit 1971. Potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 1/12 linksonder.

Beeldmaat 26 x 34,5 cm. Bladmaat 37,5 x 44,5 cm. Losbladig.

Vlek linksonder in de hoek van de marge.

ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd18-4-2017 om 21:50
Eindtijd3-5-2017 om 19:50