Sjoerd Bakker - kleurenets - Hand met pen haalt notitie door - Verkocht

Sjoerd Bakker - kleurenets - Hand met pen haalt notitie door kopen? Bied vanaf 35!
Sjoerd Bakker - kleurenets - Hand met pen haalt notitie door kopen? Bied vanaf 35!Sjoerd Bakker - kleurenets - Hand met pen haalt notitie door kopen? Bied vanaf 35!Sjoerd Bakker - kleurenets - Hand met pen haalt notitie door kopen? Bied vanaf 35!Sjoerd Bakker - kleurenets - Hand met pen haalt notitie door kopen? Bied vanaf 35!
  • Sjoerd Bakker (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets met reliëfdruk uit 1971. Potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 1/12 linksonder.

Beeldmaat 26 x 34,5 cm. Bladmaat 37,5 x 44,5 cm. Losbladig.

Vlek linksonder in de hoek van de marge.

Sjoerd Bakker (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1750 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:18-04-2017 om 21:50
Eindtijd:03-05-2017 om 19:50
jozeph
03 mei / 16:47
€ 35