Anneke Degenhardt - Zittende vrouw.
Pablo Picasso - Pablo Picasso - Amazona XII. Suite Toros y Toreros
Ge-Karel van der Sterren - Wallflower #4
Marinus Schipper - Bloemen in vaas. Kubisme.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 52 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 15/50 |
ets (bamboo etching)/litho van Stanley Palmer (Nieuw-Zeeland 1936 - )
met potlood gesigneerd, getiteld, oplagenummer en gedateerd
achter glas en met lijst - het papier zit los in de lijst, dus niet geplakt op een drager
afmeting met lijst: 65 x 60 cm., afmeting papier: 58 x 52 cm.
in goede conditie, wel lichte verkleuring van het papier, de lijst heeft een lichte beschadiging, zie laatste afbeelding
Stanley Palmer (b. 1936) has been exhibiting since 1958 and has worked as a full-time artist since 1969. Palmer currently lives and works in Mt Eden, Auckland. His works are part of public and private collections including the Museum of New Zealand Te Papa Tongarewa, City Art Gallery, Auckland and the Dowse Art Museum, Wellington.
Stanley Palmer has established himself as one of New Zealand’s most significant printmakers, employing his own unique method of printmaking that combines engraving and lithography, using bamboo rather than metal as an etching plate. “Engraving on a wooden surface is much easier as it can be done with tools rather than with acid, and requires less pressure to print. Less pressure allows more control of any ink applied directly to the plate and maintains the subtle texture of bamboo grain as an integral part of the design.”
Wordt verzekerd, met handtekening bij ontvangst en met Track & Trace verzonden
Ook op te halen in onze galerie *De Curiositeiten van Larry* in Alkmaar.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
lichte verkleuring van het papier en de lijst is licht beschadigd | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 19-7-2021 om 13:57 |
Eindtijd | 25-7-2021 om 21:57 |