Stien Eelsingh - Staphorst keuken

Stien Eelsingh - Staphorst keuken kopen? Bied vanaf 2000!
Stien Eelsingh - Staphorst keuken kopen? Bied vanaf 2000!Stien Eelsingh - Staphorst keuken kopen? Bied vanaf 2000!
  • Stien Eelsingh (1903-1964)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1942
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 52 cm (h x b)
Lijst41 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
itemOptions.undefined.labelOne off
52 bij 37 cm. Fraai aquarel. Staphorst 1942, gesigneerd door Stien Eelsingh

Geen glasschade, min of meer onbeschadigde lijst

Stien Eelsingh (1903-1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  IngoDoornenbal

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
56 cm
41 cm
52 cm
37 cm
Starttijd:03-06-2022 om 13:41
Eindtijd:12-06-2022 om 22:36
Openingsbod € 2000
ObjectlocatieBroek in Waterland , Noord Holland , Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie