Thea van Doorn - Zonder titel - Verkocht

Thea van Doorn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Thea van Doorn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Thea van Doorn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Thea van Doorn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Thea van Doorn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Thea van Doorn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Thea van Doorn (1947)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi expressief werk van Thea van Doorn.
Het werk is in een mooie staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De bilt, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 17,50

Thea van Doorn (1947)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Anton63
Lid sinds 2017
129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
66 cm
51 cm
60 cm
46 cm

ObjectlocatieDe Bilt,  Nederland
Starttijd18-2-2022 om 17:47
Eindtijd4-3-2022 om 21:45