Theo Lode de Leede - Danseres - Verkocht

Theo Lode de Leede - Danseres kopen? Bied vanaf 19!
Fotografie

Theo Lode de Leede - Danseres kopen? Bied vanaf 19!Theo Lode de Leede - Danseres kopen? Bied vanaf 19!Theo Lode de Leede - Danseres kopen? Bied vanaf 19!Theo Lode de Leede - Danseres kopen? Bied vanaf 19!
  • Theo Lode de Leede (1934-2004)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal1997
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit kunstwerk is een originele foto, het werk komt uit het jaar 1997 en is hand gesigneerd. Zijn atelier label is te zien op de achterzijde.
Theo Lode De Leede was een Nederlandse kunstenaar uit Den Haag, bekend om zijn fotografie. Hij had een grote invloed op de fotografie- en kunstwereld en werd erkend om zijn unieke stijl en visie. Hij maakte vooral kunstwerken van de mens, naakt en gekleed.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25