Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Copyright kunstenaar
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 42/150 |
Gesigneerde kleuren zeefdruk uit 1995. Rechtsonder is het werk gesigneerd in stift met Theo Mackaay 1995 en linksonder met 42/150. Beeldmaat 80 x 55 cm. Papiermaat 94 x 70 cm. De zeefdruk is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest.
Conditie | Zeer Goed | ||
De zeefdruk is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland | ||
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 24-7-2020 om 17:18 |
Eindtijd | 30-1-2021 om 16:12 |