Theo Mackaay - Vrouwen - Verkocht

Verkoopprijs: € 212,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Mackaay - Vrouwen kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  SandravanWiggen
FA. (2)

Lid sinds 2020
11 verkochte items
  • Theo Mackaay (1950)
Jaartal2020
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen37.5 cm x 47.5 cm (h x b)
Lijst40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Theo Mackaay
Ingelijst in mooie lijst van Gehring

Theo Mackaay (1950)

Alle items van deze kunstenaar(19)
FA. (2)

Lid sinds 2020
11 verkochte items
50.5 cm
40.5 cm
47.5 cm
37.5 cm
Dit item is verkocht voor 212,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-12-2020 om 09:49
Eindtijd:18-12-2020 om 19:40
Olevierignace
18 dec. / 19:31
€ 185