Theo Mackaay - Vrouwen - Verkocht

Theo Mackaay - Vrouwen kopen? Bied vanaf 185!
  • Theo Mackaay (1950)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2020
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen37.5 x 47.5 cm (h x b)
Incl. lijst40.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Theo Mackaay
Ingelijst in mooie lijst van Gehring
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwanenburg, Nederland
Binnen Nederland € 7,25

Theo Mackaay (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  SandravanWiggen
Lid sinds 2020
1 verkochte items
50.5 cm
40.5 cm
47.5 cm
37.5 cm

ObjectlocatieZwanenburg,  Nederland
Starttijd14-12-2020 om 9:49
Eindtijd18-12-2020 om 19:40