Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Copyright kunstenaar
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2008 |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | E.A. |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Ingelijst achter glas. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Waalwijk, Nederland |
Starttijd | 28-2-2022 om 11:02 |
Eindtijd | 6-3-2022 om 15:38 |