Theo van der Meijden - Vrouwelijk naakt - gemengde techniek - Verkocht

Theo van der Meijden - Vrouwelijk naakt - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!
Tekening / Aquarel

Theo van der Meijden - Vrouwelijk naakt - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!Theo van der Meijden - Vrouwelijk naakt - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!Theo van der Meijden - Vrouwelijk naakt - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!Theo van der Meijden - Vrouwelijk naakt - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!
  • Theo van der Meijden (1957)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1979
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vrouwelijk naakt Theo van der Meijden - gemengde techniek

Het betreft een schitterend gesigneerd schilderij dat in een witte lijst zit met glas en passe-partout van 63 x 52 cm.

Waarschijnlijk is het schilderij gemaakt als ontwerp voor een beeld.
Heel klein vochtvlekje op het passe-parout in een hoekje - valt toaal niet op.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,60

Theo van der Meijden (1957)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  tien
162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
63 cm
52 cm
45 cm
30 cm

ObjectlocatieTilburg,  Nederland
Starttijd18-12-2018 om 21:32
Eindtijd21-12-2018 om 19:13