Theo van Hoytema - Litho - Pauw - Verkocht

Theo van Hoytema - Litho - Pauw kopen? Bied vanaf 125!
Prenten & Uitgaves

Theo van Hoytema - Litho - Pauw kopen? Bied vanaf 125!Theo van Hoytema - Litho - Pauw kopen? Bied vanaf 125!Theo van Hoytema - Litho - Pauw kopen? Bied vanaf 125!Theo van Hoytema - Litho - Pauw kopen? Bied vanaf 125!Theo van Hoytema - Litho - Pauw kopen? Bied vanaf 125!Theo van Hoytema - Litho - Pauw kopen? Bied vanaf 125!Theo van Hoytema - Litho - Pauw kopen? Bied vanaf 125!Theo van Hoytema - Litho - Pauw kopen? Bied vanaf 125!Theo van Hoytema - Litho - Pauw kopen? Bied vanaf 125!Theo van Hoytema - Litho - Pauw kopen? Bied vanaf 125!
  • Theo van Hoytema (1863-1917)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Periode1800 t/m 1899
TechniekVaria
Afmetingen18.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
lithografie met zwart en geel van Theo van Hoytema van een pauw. Een prachtig werk. Met dit soort werken liet Van Hoytema zien dat hij zeer goed kan tekenen
Behoort tot de collectie van het Rijksmuseum Nr. Collectie : RP-P-1925-863
en tot de collectie van het Stedelijk Museum onder objectnr :1998.7.0148(1-7).

Lithografie gedrukt bij S. Lankhout & co. ( Samuel Lankhout) (info Stedelijk museum).

het werk is gemonografeerd linksonder TvH

Afmeting litho 18.5 x 32 cm
Afmeting lijst : 43 x

Wordt veilig verpakt en verzonden, maar dit werk is ingelijst met glas , daarom heeft ophalen mijn voorkeur.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00