Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1922 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100+XX |
THILO MAATSCH (1900-1983) komt al op zeer jonge leeftijd in aanraking met kunst, o.a. van Die Blaue Reiter (Macke, Kandinsky, etc.). Hij volgt een schildersopleiding en doceert al vanaf 1924 aan het Bauhaus in Weimar, waar hij vriendschappelijke banden aangaat met mensen als Moholy-Nagy en Oskar Schlemmer. Hij leert door zijn vrienden en kunstverzamelaars Kandinsky en Paul Klee kennen.Eind 20-er jaren wordt hij lid van de "November-Gruppe" en het "Verband Bildender Künstler Berlin".
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spannum, Nederland | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Spannum, Nederland |
Starttijd | 27-7-2020 om 8:52 |
Eindtijd | 30-7-2020 om 22:28 |