Led Zeppelin - **Prijs verlaagd** Physical Graffitti Ltd Edition 1st Japanse persing 1975
Karl Lagasse - I BELONG TO THE LORD
Gerrit Slavenburg - Landschap met sloot en wolkenlucht
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Thomas van der Linden
titel: so passionata
formaat: 60x70 cm
techniek: lino 7/15
Het werk is in goede staat. Het werk is gesigneerd. Het werk is niet ingelijst.
Dit werk kan worden afgehaald (zonder verdere kosten)
Verzendkosten op aanvraag. Gebruik de button 'Vraag de verkoper'
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland |
Objectlocatie | 's-Hertogenbosch, Nederland |
Starttijd | 6-2-2017 om 19:23 |
Eindtijd | 13-2-2017 om 19:23 |