Tino Lintelo - Zeefdruk 1991 - Verkocht

Tino Lintelo - Zeefdruk 1991 kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Tino Lintelo - Zeefdruk 1991 kopen? Bied vanaf 45!Tino Lintelo - Zeefdruk 1991 kopen? Bied vanaf 45!Tino Lintelo - Zeefdruk 1991 kopen? Bied vanaf 45!
  • Tino Lintelo (1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Tino Lintelo uit 1991 . Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Tino Lintelo
Techniek:  Zeefdruk
Oplage: 650/1000
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Niet ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 30 x 48 cm
Afmeting blad (HxB): 49 x 58,5 cm
Conditie Werk:  Zeer goed

Het werk verdient het om professioneel ingelijst te worden. Indien gewenst kunnen wij deze inlijsting voor u verzorgen.

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 20,00

Tino Lintelo (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Maison_d_art
Lid sinds 2019
177 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
48 cm
30 cm

ObjectlocatieApeldoorn,  Nederland
Starttijd14-2-2021 om 11:29
Eindtijd28-2-2021 om 20:46