Ets door Tinus de Jongh Voorstelling van een Amsterdams stadsgezicht in de sneeuw Hoek Lange Brugsteeg Losbladig, beeldmaat 21x25, bladmaat 25x29 Gesigneerd in potlood r.o.: 'Tinus de Jongh' Annotatie in potlood l.o.: '5e staat' Titel en datering in potlood op achterzijde: 'lange Brugsteeg Amsterdam 1919' Collectiestempel: Atlas J. van Eck Amsterdam' Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00