Rob Scholte - Zeefdruk: van zintuig tot werktuig - 2004
Corneille - Litho: Huit chats 5 - 1995
Klaas Gubbels - Houtdruk: Kan met theepot in bruin - 1999
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Tjebbe Beekman
Litho
Oplge 39/250
R.o. in potlood gesigneerd "T. Beekman"
Incl. lijst, lijst heeft paar beschadigingen
Beeldmaat 21 x 31,50
Lijstmaat: 38,50 x 49 cm
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland |
Objectlocatie | Heerenveen, Nederland |
Starttijd | 18-1-2018 om 13:05 |
Eindtijd | 22-1-2018 om 20:05 |