Jeroen Hermkens - 3 gratis verzonden boeken
Ada Breedveld - Acryl op doek: Paarse vrouw met vis - 1993
Jacobien de Rooij - Aquarel: Nieuw leven - 1972
Michel van Overbeeke - met de hand bewerkte ets (vetkrijt/aquarel) - 1988
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 31 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde en ingelijste prenten van de Nederlandse kunstenaar Toon Tieland (1919-2006), naar een schilderij van de kunstenaar uit 1990. De serie is van 4 is compleet!
-Gesigneerd met potlood rechtsonder.
-Ingelijst in een goudkleurige lijst met passe-partout en glasplaat.
-Oplage onbekend.
-Herkomst: geschenk uit familie
-Conditie: Het werk is in zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 10-4-2021 om 14:53 |
Eindtijd | 24-4-2021 om 21:30 |