Henk Vierveijzer - Pas de titre
Jochem de Graaf - Quatre femmes
Sietse Smeding - Garçon 25 ans
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Lithographie |
Style | Expressionniste |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 26 x 29 cm (h x l) |
incl. cadre | 31 x 41 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Gesigneerde en ingelijste prenten van de Nederlandse kunstenaar Toon Tieland (1919-2006), naar een schilderij van de kunstenaar uit 1990. De serie is van 4 is compleet!
-Gesigneerd met potlood rechtsonder.
-Ingelijst in een goudkleurige lijst met passe-partout en glasplaat.
-Oplage onbekend.
-Herkomst: geschenk uit familie
-Conditie: Het werk is in zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
État | |
État | Très bon |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eindhoven, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eindhoven, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-4-2021 à 14:53 |
Heure de fin | 24-4-2021 à 21:30 |