Ulrike Siecaup - Frau Siecaup - Verkocht

Ulrike Siecaup - Frau Siecaup kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

  • Ulrike Siecaup (1960)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal2001
TechniekVaria
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Ulrike Siecaup
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Ulrike Siecaup bij xx multiple galerie
Ontwerp: Ulrike Siecaup
Oplage; 300 exemplaren
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Ulrike Siecaup (1960)

Duits DuitsNederlands Nederlands

Geplaatst door  Renee
944 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
50 cm
65 cm