Uwe Poth - 01 Weg naar Antwerpen

Uwe Poth - 01 Weg naar Antwerpen kopen? Bied vanaf 250!
Uwe Poth - 01 Weg naar Antwerpen kopen? Bied vanaf 250!Uwe Poth - 01 Weg naar Antwerpen kopen? Bied vanaf 250!Uwe Poth - 01 Weg naar Antwerpen kopen? Bied vanaf 250!Uwe Poth - 01 Weg naar Antwerpen kopen? Bied vanaf 250!Uwe Poth - 01 Weg naar Antwerpen kopen? Bied vanaf 250!
  • Uwe Poth (1946)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1991
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen30.5 x 24.5 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Minimalistisch origineel werk op papier van Uwe Poth, getiteld '01 Weg naar Antwerpen', gedateerd 19.04.91.

Handgesigneerd, gedateerd en getiteld met potlood.

Het werk is rechtstreeks verkregen van Galerie Nouvelles Images te Den Haag.

De tekening is professioneel ingelijst en voorzien van een passe partout.

Het werk verkeert  in perfecte staat!

Weerkaatsingen op de foto zijn veroorzaakt door het fotograferen!

Het werk wordt binnen Nederland gratis aangetekend verzonden!

Er zitten een paar onweersbeestjes op het passe partout rechts boven maar dat stoort m.i. niet, kunnen eenvoudig verwijderd worden door de achterkant los te halen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maastricht, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland Gratis verzending

Uwe Poth (1946)

Duits DuitsNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Laszlo
9 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
41 cm
51 cm
24.5 cm
30.5 cm
Starttijd10-3-2024 om 11:27
Eindtijd23-3-2024 om 19:46
Openingsbod € 250
ObjectlocatieMaastricht,  Nederland