Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd - Verkocht

Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Glas / Keramiek

Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - glasobjecten gecombineerd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
  • Val-Saint-Lambert (1826)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlArt Deco
Afmetingen20 x 33 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Gecombineerde kavel met glasobjecten van Val St. Lambert,  gesigneerd. Ca. 1940-1970.
Asbak - facet geslepen kristal, hoogte 7 cm doorsnede 15 cm 1500 gram, onderop gesigneerd.voornamelijk onderop gebruikssporen. Vaas - uit de reeks 'Aline' : hoogte 20 cm doorsnede 11 cm, onderop gesigneerd.lichte kras en wat waas binnenin.Schaal - hoogte 7,5 cm max. breedte 32,5 cm, onderop gesigneerd. Zeer lichte gebruikssporen.Geel solifleur vaasje - hoogte 23,5 cm onderop VSL gesigneerd.prima conditie.
lichte gebruikssporen
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo,  Nederland
Starttijd20-5-2019 om 15:22
Eindtijd23-6-2019 om 12:54