Ciano Siewert - Aquarel - 1976
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1986
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 20 x 33 cm (h x b) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
lichte gebruikssporen | |||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 20-5-2019 om 15:22 |
Eindtijd | 23-6-2019 om 12:54 |