Kleurrijk olieverf op doek met een stilleven voorstelling. Doekmaat 55x66 cm. Gesigneerd rechtsonder. Victor Simonin werd geboren te Brussel in 1877 en overleed aldaar in 1946. Was
aanvankelijk violist maar na een ongeluk met zijn linkerhand heeft hij
zich toegelegd op het schilderen. Opleiding aan de Académie des Beaux
Arts te Brussel. Lid van "Le Sillon". Schilderde in Neo-realistische stijl bloemstillevens en stadsgezichten.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit werk.
Zeer Goed
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50
Naar België
€ 30,00
Extra