Wouter Stips - Kleurenzeefdruk EN IK VAN JOU POES --- HANDGESIGNEERD
Herman Brood - Zeefdruk: What becomes of the broken hearted
Rob Scholte - Zeefdruk: van zintuig tot werktuig - 2004
Corneille - Litho: Huit chats 5 - 1995
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 30 x 21.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Boek: the time is always now
Gelimiteerde uitgave 1986
Harde kaft met linnen
Plm 70 ongenummerde pagina’s
30 x 21,5 cm
Bijbehorende gevouwen poster
Affiche tentoonstelling 1982/1983
Prima conditie
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
geen onvolkomenheden | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Nagele, Nederland |
Starttijd | 27-5-2021 om 19:15 |
Eindtijd | 30-5-2021 om 21:25 |