Logboek blad van het schip Henry David Thoreau . Uit het 18e boek The White Circle. Gedateerd 27. mrt 71. Tekst :American Ikon dated 6 june 1966 Haaren/Brabant Genummerd 84 Getekend gestempeld en geplakt door Viktor IV /Walter Carl Gluck Afmetingen : 43,5 cm x 34,5 cm. Conditie : goed. Herkomst : Gekocht in de jaren '70 van de kunstenaar Wordt aangetekend verzonden .
Goed
Het werk is in een goede staat .
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oirschot, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00