Waalko Jans Dingemans (sr.) - zonder titel (stadhuistoren Leiden)

Waalko Jans Dingemans (sr.) - zonder titel (stadhuistoren Leiden) kopen? Bied vanaf 45!
Waalko Jans Dingemans (sr.) - zonder titel (stadhuistoren Leiden) kopen? Bied vanaf 45!Waalko Jans Dingemans (sr.) - zonder titel (stadhuistoren Leiden) kopen? Bied vanaf 45!
  • Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25 cm x 14.5 cm (h x b)
Passe-partout38 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925). Het werk is in goede staat, het passe partout zou vervangen moeten worden.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Het werk is op leeftijd en egaal verkleurd.

Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
26 cm
38 cm
14.5 cm
25 cm
Sluit over 9d 20u 55m 00s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:02-10-2022 om 19:32
Eindtijd:16-10-2022 om 22:14