Zeer mooi werk van Walasse Ting. 2 papagaaien met bloemen. Ingelijst achter glas dus kan zo aan de muur.
Lithografie op geschept papier.
Gesigneerd en genummerd in potlood !
Dit is nummer; 17/200
Afmetingen incl. lijst 81 x 71 cm.
Litho; afmetingen compleet blad; 76 x 54 cm.
Let op; verzenden is alleen mogelijk zonder de glasplaat. Afhalen is uiteraard geen probleem!
Nieuwstaat
Ingelijst achter glas.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 28,00
€ 28,00
Europese Unie
€ 30,00