Schitterende lithografie van Walasse Ting op dik papier uit 1982 Titel: Six geisha's with flowers Jaar: 1982 Oplage: 200 exemplaren Nummer: 76/200 Afmetingen: Blad: 73 x 54.5 cm Afbeelding: 60 x 45 cm
Handgesigneerd en genummerd in potlood. Gedrukt op dik archival somersetpapier. Werk is nooit ingelijst geweest en bewaar gebleven in een map. Verkeert in uitstekende conditie met frisse kleuren. Mooie doordruk verso.
Nieuwstaat
Uitstekende originele condite
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland
Tot 2 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Extra