Anton Heyboer - "Cancan Danseres" - Krijt op Hahnemühle papier - 40 x 31 cm.
Bernard Aubertin - Voitures dans le Feu - 2009 - Met catalogus en certificaat - 30 x 40 cm
Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 125 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Anloo, Nederland |
Objectlocatie | Anloo, Nederland |
Starttijd | 28-5-2022 om 11:10 |
Eindtijd | 7-6-2022 om 21:15 |