Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooie werk van de in Spanje woonachtige Cubaanse kunstenaar Waldo Balart. Zeefdruk op BFK Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (88), getiteld (“Rectangulo de Oro Violeta - Turquesa”) en genummerd (9/21). De gouden rechthoek lijkt ook gemaakt met een soort druktechniek , want er is reliëf langs de randen. Achterop nog wat stempels, o.a. van de graveur en de uitgever (zie foto 5).
In zeer goede conditie, het enige wat er op het werk is af te dingen is dat er een vouw zit in de witte marge rechts (meer dan 3cm. verwijderd van het beeld). Goed ingelijst met passe-partout ziet het werk er als mint uit.
Afmetingen: 91cm x 63cm (blad), 78cm x 50cm (beeld)
QQGEO
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 5-11-2017 om 23:31 |
Eindtijd | 20-11-2017 om 20:31 |