Wilfred Voet - Ets: "kamer met vissen" - 1968

Wilfred Voet - Ets: "kamer met vissen" - 1968 kopen? Bied vanaf 49!
Wilfred Voet - Ets: "kamer met vissen" - 1968 kopen? Bied vanaf 49!Wilfred Voet - Ets: "kamer met vissen" - 1968 kopen? Bied vanaf 49!Wilfred Voet - Ets: "kamer met vissen" - 1968 kopen? Bied vanaf 49!Wilfred Voet - Ets: "kamer met vissen" - 1968 kopen? Bied vanaf 49!Wilfred Voet - Ets: "kamer met vissen" - 1968 kopen? Bied vanaf 49!
  • Wilfred Voet (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekEts
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/20
Ets van Wilfred Voet. Titel: "kamer met vissen". Jaar: 1968. Oplage: Voor de O.K.K, 3/20. Afmetingen blad: H56 x b38cm. Afmetingen voorstelling ca: H24.5 x b24.5cm. Het werk is links onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Amsterdam 1955 - 2001
Opleiding:Gerrit Rietveld Academie (Amsterdam)
Leraar aan academie/universiteit,Academie Minerva (Groningen): 1974-1995
Onderwerpen:landschap (als genre), stilleven
Materiaal/techniek:houtsnede

De voorstellingen zijn in goede staat. Wat kreukels en vlekjes langs de randen.

Wilfred Voet (1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

959 verkochte items
Alle items van deze verkoper (287)
38 cm
56 cm
Starttijd:07-06-2022 om 17:28
Eindtijd:16-06-2022 om 19:24
Openingsbod € 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingWereldwijd