Een prachtige munt 100% echt gouden vijfje Munt in depot opslag
Gouden vijfjes zijn tussen 1826-1912 in verschillende oplages geslagen. Het Gouden Vijfje van 1912 is in een oplage van 1.000.000 geslagen. Op de voorkant van deze munt, is een portret van Koningin Wilhelmina met opgestoken haar. Een vijfje weegt 3,36 gram en bevat 900/1000 (90%) goud = 3,024 gram puur goud per munt.Diameter 18 mm Dit is het enige jaar dat de gouden 5 Gulden munt met de beeldenaar van Koningin Wilhelmina geslagen is. Deze Wilhelmina munt uit 1912 is daarom zeer gewild bij de verzamelaars.
De munt wordt goed en aangetekend verzonden
Goed
Gouden vijfje in goede staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venhuizen, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,00
Naar België
€ 30,00
€ 40,00
Europese Unie
€ 40,00