Wilhelmus Enneking - Zonder titel - Verkocht

Wilhelmus Enneking - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Wilhelmus Enneking - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Wilhelmus Enneking - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Wilhelmus Enneking - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Wilhelmus Enneking - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Wilhelmus Enneking - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Wilhelmus Enneking - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Wilhelmus Enneking - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Wilhelmus Enneking - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Wilhelmus Enneking - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
  • Wilhelmus Enneking (1933)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In frisse tinten geschilderd landelijke woning. In goed staat.
Wilhelmus Enneking schilderde vaak in opdracht voor een zekere Rangé die daar dan regelmatig zijn eigen naam onder zette.
Geboren in 1933
Geen zichtbare beschadigingen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 50,00

Wilhelmus Enneking (1933)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bernardenbeppie
Lid sinds 2020
297 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
50 cm
60 cm
40 cm
50 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAarle-Rixtel,  Nederland
Starttijd5-9-2021 om 12:42
Eindtijd19-9-2021 om 21:30
Biedingen (3)