Iedere maandag een Special
Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 82 x 122 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Groot, karakteristiek zeegezicht door Willem Bos. Olieverf op doek, gesigneerd linksonder. In mooie, grijs/blauw/creme houten lijst. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 122cm x 82cm (incl. lijst), 100cm x 60cm (doek)
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-10-2022 om 0:00 |
Eindtijd | 31-10-2022 om 19:07 |