Een ingelijste werk uit 1989 van de Nederlandse kunstenaar Willem Frijling (1948), getiteld “The Jailor Feeling”. -Gesigneerd en gedateerd midden onder. Met het visitekaartje van de kunstenaar op de achterkant van de lijst. -Ingelijst in een zwarte metalen lijst met passe-partout (zonder glasplaat). Kan zo aan de muur. -Afmetingen: Lijst, 71 x 51 x 2 cm. Beeld, 58 x 39½ cm. -Herkomst: Uit een inboedel. -Conditie: In goede staat. De lijst heeft slijtplekken. Ingelijst zonder glasplaat. Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar: Willem Jan Frijling (Delft, 17 december 1948), beeldend kunstenaar, schilder, dichter en auteur. Hij studeerde af als klinisch psycholoog in Utrecht, maar heeft niet als zodanig gewerkt.
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 8,00 euro. -Naar België en Duitsland: 20,00 euro.
Goed
In goede staat. De lijst heeft slijtplekken. Ingelijst zonder glasplaat. Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Tot 5 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00