Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Willem Snitker uit 1967. Afmetingen blad h27.5 x b37. Afmetingen voorstelling: h26 x b33. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten en is licht verkleurd binnen de randen van de oude passepartout. Goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-3-2018 om 13:24 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 19:24 |