Willem van Hest - Zeefdruk - 2005 - Verkocht

Willem van Hest - Zeefdruk - 2005 kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem van Hest - Zeefdruk - 2005 kopen? Bied vanaf 35!Willem van Hest - Zeefdruk - 2005 kopen? Bied vanaf 35!Willem van Hest - Zeefdruk - 2005 kopen? Bied vanaf 35!
  • Willem van Hest (1953)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk uit 2005 van Willem van Hest. Het werk is  met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Willem van Hest
Techniek:  Zeefdruk
Afwerking:  Niet ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 9 x 14 cm
Afmeting blad (HxB): 20 x 30 cm
Conditie werk:  Zeer goed
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 20,00

Willem van Hest (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Maison_d_art
Lid sinds 2019
177 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
30 cm
20 cm

ObjectlocatieApeldoorn,  Nederland
Starttijd21-2-2021 om 11:17
Eindtijd7-3-2021 om 19:50