Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015 - Verkocht

Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015 kopen? Bied vanaf 125!Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015 kopen? Bied vanaf 125!Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015 kopen? Bied vanaf 125!Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
  • Willi Kissmer (1951-2018)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie kleurengiclee van de Duitse kunstenaar Willi Kissmer. Titel: der Victorianische schal.Jaar: 2015. Nummer: 50/50. Afmeting blad  H61 cm x b45,5 cm. Afmetingen voorstelling: H53x B39cm. Het werk is rechtsonderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Het werk is in goede staat
Het werk is in goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95

Willi Kissmer (1951-2018)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  KiewitKunst
1557 verkochte items
Alle items van deze verkoper (573)
39 cm
61 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd28-8-2020 om 21:02
Eindtijd6-9-2020 om 21:26