Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015 - Verkocht

Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015 kopen? Bied vanaf 125!Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015 kopen? Bied vanaf 125!Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015 kopen? Bied vanaf 125!Willi Kissmer - Giclee: Het rode shirt - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
  • Willi Kissmer (1951-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie kleurengiclee van de Duitse kunstenaar Willi Kissmer. Titel: der Victorianische schal.Jaar: 2015. Nummer: 50/50. Afmeting blad  H61 cm x b45,5 cm. Afmetingen voorstelling: H53x B39cm. Het werk is rechtsonderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Het werk is in goede staat

Het werk is in goede staat

Willi Kissmer (1951-2018)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
39 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-08-2020 om 21:02
Eindtijd:06-09-2020 om 21:26
AAnita2
01 sep. / 22:00
€ 125