Willibrord Haas - Handgesigneerd affiche + gratis litho Alan Sundberg - Verkocht

Willibrord Haas - Handgesigneerd affiche + gratis litho Alan Sundberg kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Willibrord Haas - Handgesigneerd affiche + gratis litho Alan Sundberg kopen? Bied vanaf 25!Willibrord Haas - Handgesigneerd affiche + gratis litho Alan Sundberg kopen? Bied vanaf 25!Willibrord Haas - Handgesigneerd affiche + gratis litho Alan Sundberg kopen? Bied vanaf 25!
  • Willibrord Haas (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Handgesigneerd affiche + gratis litho Alan Sundberg
  • Kunstenaar: Willibrord Haas
  • Titel: Augenwaide
  • Afmetingen: 59 x 42 cm

Gratis kunstkadootje: een mooie lithografie van Alan Sundberg (Birds), 58,5 x 41 cm.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 11,00
Naar Duitsland € 11,00
Europese Unie € 11,00
Wereldwijd € 25,00

Willibrord Haas (1936)

Duits Duits

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
333 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
42 cm
59 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieANDENES,  Nederland
Starttijd4-1-2022 om 18:15
Eindtijd18-1-2022 om 20:05