Willy Belinfante - LA DOUCE FRANCE - ingekleurde ets - Verkocht

Willy Belinfante - LA DOUCE FRANCE - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Willy Belinfante - LA DOUCE FRANCE - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 35!Willy Belinfante - LA DOUCE FRANCE - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 35!
  • Willy Belinfante (1922-2014)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sfeervolle kleurets in de maten  13 cm. x 18 cm. Oplagegegevens zijn niet bekend, maar de ets is door de kunstenaar met potlood gesigneerd en voorzien van titel en jaartal.
Zeer lichte verkleuring binnen randen passe-partout van eerdere inlijsting en aan bovenrand blad licht waarneembare sporen van gebruik tape
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Essen, België
Binnen België € 8,00

Willy Belinfante (1922-2014)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  noemezedakunst
20 verkochte items
24 cm
30 cm

ObjectlocatieEssen,  België
Starttijd24-1-2019 om 14:37
Eindtijd31-1-2019 om 20:56